Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Vyhraj si obojek
Vyhraj si obojek

Vánoční soutěž pro fanoušky stránky Nejen-obojky na Facebooku

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je Ing. Pavlína Mocová, Dolany 16, 273 51 Dolany , IČ: 88749932, živnostenské oprávnění vydal Magistrát města Kladna dne 25.4.2012 uvedené pod č.j. OŽ/4061/12/KE (dále jen pořadatel).
2. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem. Facebook nenese za soutěž žádnou odpovědnost. Veškeré dotazy nebo komentáře musí být směřovány na pořadatele soutěže.
3. Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let (dále jen „soutěžící“) s doručovací adresou na území České nebo Slovenské republiky, která přijímá pravidla této soutěže. Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou jakýmkoliv způsobem provázány s pořadatelem soutěže.
4. Soutěž probíhá v období od 24.2.2019 do 3.3.2019 do 20:00 hodin na stránce Nejen-obojky. Soutěžící se do soutěže zapojí na základě těchto úkolů: 1) Označením kamaráda v soutěžním příspěvku. 2) Veřejné sdílení soutěžního příspěvku. 3) být fanouškem stránky Nejen-obojky na Facebooku.
5. Výherce soutěže bude o výhře informován do 3 dnů od skončení soutěže. Za účelem zaslání výhry bude výherce požádán o zaslání kontaktních údajů a dalších potřebných informací k výrobě výherního obojku. Výhra bude následně odeslána do 7 dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce nedodá potřebné údaje do 7 dnů od ukončení soutěže, výhra propadá a výherce na ni ztrácí nárok.
6. Na výhru nevzniká právní nárok.
7. Účastník soutěže uděluje vstupem do soutěže pořadateli souhlas se zpracováním osobních údajů nezbytných pro účast v soutěži podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
8. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty soutěžící, kteří porušují pravidla. Rozhodnutí pořadatele je neměnné.
9. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla této soutěže, případně soutěž bez dalšího uvedení důvodu ukončit, přičemž jeho rozhodnutí je účinné okamžikem zveřejnění.

V Dolanech dne 24.2.2019

Facebook
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.