Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

» Nabízený sortiment
Nabízený sortiment

SORTIMENT NEJEN-OBOJKY

Našim zákazníkům se snažíme nabídnout široký sortiment zboží, který využijí při každodenních aktivitách se svým psem. V první řadě se jedná o obojky a vodítka jako nejdůležitější výbavy každého psa a páníka. Postupem času plánujeme rozšíření o pamlskovníky, pelíšky apod.


OBOJKY

Zaměřujeme se především na zdobené obojky různými stuhami, ovšem najdete u nás i jednoduché obojky. Základem pro obojek je vždy popruh a dle dalšího příslušenství rozdělujeme obojky na:

Obojky klasické

– obojky zapínací na plastový trojzubec, posuvná sponka umožňuje seřídit velikost obojku na konkrétní krček pejska, nechybí kovové očko pro upnutí psa na vodítko

Obojky polostahovací

– obojky se používají při větší potřebě mít psa pod kontrolou, ovšem nedovolí psa tzv. úplně uškrtit, nabízíme polostahováky s kovovým řetízkem i stahování pomocí popruhu, opět nechybí posuvná sponka na upravení velikosti

Obojky stahovací

– obojek stáhne krk psa na největší míru, při povolení se uvolní, využije se u velmi temperamentních psů, nechybí sponka na upravení velikosti

VODÍTKA

Vodítka mohou být v nejrůznějším provedení, každému chovateli vyhovuje něco jiného a každé vodítko je vhodné k jiné příležitosti. My rozdělujeme vodítka na:

Vodítka klasická

– vodítko obsahující jednu kovovou karabinu pro upnutí psa za obojek a na druhé straně oko jako rukojeť, obvyklá délka je 120 cm, ovšem možno udělat v jakékoli požadované velikosti

Vodítka přepínací

– přepínací vodítka se využijí na procházce, kdy je občas možno psa pustit volněji a jindy ho přitáhnout na krátko, vodítko má dvě kovové karabiny z nichž jedna slouží k upnutí psa a druhou se reguluje celková délka vodítka, velikost možno opět dle individuálních požadavků

Vodítka krátká

– krátka vodítka pro vedení psa u nohy, využijí se spíše u větších plemen

Vodítkové rozdvojky

– jsou vhodné při větším počtu psů, aby mohli být vedeni na jednom vodítku

POSTROJE

Postroje je vhodné využívat na delší procházky, výlety, ale i na nejrůznější sporty. Největší výhoda postrojů je šetření krční páteře psa. Nabízíme dva druhy postrojů:

Postroje klasické

– postroj popruh kolem krku a kolem hrudníku a tyto dva jsou vzájemně spojeny, vhodné na procházky, výlety

Postroje norské

– volnější typ postroje, vhodný na nejrůznější psí sporty

Na přání, na míru

Nenašli jste v naší nabídce zboží dle představy? Našli jste krásnou barevnou kombinaci, ovšem nevyhovuje Vám provedení či velikost? Není vůbec problém – kontaktujte nás na emailu: info@nejen-obojky.cz a domluvíme si spolu vše potřené. Zboží Vám bude následně vystaveno.

Velikosti

Dostupné velikosti jsou obvykle uvedeny v rozklikávácím okénku u jednotlivého produktu. Pokud si nejste jisti, zda Vám bude velikost vyhovovat, či si nevíte rady, kontaktujte nás na uvedeném emailu, rádi poradíme.

Dostupnost zboží

Vystavené zboží je dostupné. Zboží se však snažíme nabízet i jinou cestou než přes tento eshop a je možné, že se zde střetnou zájmy dvou různých zákazníků. V případě, že nebude v našich silách vyhovět jednomu z nich, budeme Vás neprodleně informovat.

Spokojení zákazníci

Největší odměnou za naši práci jsou spokojení zákazníci. Vaše fotky rádi uvítáme a předem děkujeme.

Za tým NEJEN-OBOJKY

Pavlína Mocová